پیام چند رسانه‌ای.

پیام چند رسانه‌ای

ارسال پیام، موسیقی و عکس به صورت یکجا!.
معرفی

سرویس پیام چند رسانه‌ای (MMS یا Multimedia Messaging Service) به شما امکان می‌دهد تا متن‌های طولانی، عکس و موسیقی را به سایر مشترکان ایرانسل ارسال و یا ایمیل کنید.

همچنین با استفاده از این سرویس دیگر محدود به ۱۶۰ کاراکتر پیامک‌های عادی نیستید و می‌توانید متن‌های طولانی را به سادگی در یک پیام ارسال کنید.

هر پیام شامل متن، عکس و یا صوت تا سقف ۳۰۰ کیلوبایت، یک پیام چندرسانه‌ای محسوب می‌شود.

هزینه ارسال هر پیام چند رسانه‌ای معادل ۱۹/۹ تومان است.

روش خرید و استفاده

برای فعال‌سازی سرویس پیام چند رسانه‌ای کافیست تا گام‌های زیر را انجام دهید:

  • اطمینان حاصل کنید که تلفن همراه شما از سرویس پیام چند رسانه‌ای پشتیبانی می‌کند.
  • جهت ثبت‌نام و درخواست استفاده از این سرویس به یکی از مراکز فروش و خدمات یا نمایندگی‌های ایرانسل مراجعه کنید. فرم فعال‌سازی را به طور کامل پر کنید و شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از سرویس پیام چند رسانه‌ای را بخوانید. سپس در محل خواسته شده بر روی فرم را امضا کنید.
  • فرم را به همراه کپی شناسنامه یا کارت ملی که شماره ایرانسل خود را بر روی آن نوشته‌اید به فروشنده مجاز ایرانسل تحویل دهید.
  • تنظیمات پیام چند رسانه‌ای از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. تنظیمات دریافتی را در تلفن همراه خود ذخیره کنید. اگر پیامک را دریافت یا ذخیره نکرده‌اید، می‌توانید کد #۱*۴*۵۵۵* را شماره‌گیری کنید.
 

پس از فعال‌سازی این سرویس می‌توانید به سایر مشترکان ایرانسل پیام چند رسانه‌ای ارسال کنید.

اگر گوشی دریافت‌کننده قابلیت دریافت پیام چند رسانه‌ای را نداشته باشد، یک نشانی اینترنتی به همراه یک رمز ورود از طریق پیامک برای او ارسال می‌شود. بدین ترتیب، دریافت‌کننده می‌تواند از طریق اینترنت پیام ارسال شده را مشاهده کند.

شما همچنین می‌توانید پیام چند رسانه‌ای را مستقیماً به ایمیل فرد مورد نظر خود ارسال کنید.

سوالات متداول
با سرویس پیامک تنها می‌توانید متن ارسال کنید و هر پیامک ۱۶۰ کاراکتر است. در حالی که پیام چندرسانه‌ای به شما امکان می‌دهد تا حجم ۳۰۰ کیلوبایت متن، عکس و کلیپ ویدئویی را در یک پیام ارسال کنید..

ممکن است دوست داشته باشید: